Hoş Geldiniz, 
Üye Girişi
 
Kayıt Ol
 
HEDİYE ŞEHRİNİ SEÇ
Yardım

 VERİLER İNTERNET ÜZERİNDEN HEDİYE ARAYAN ARAMA POTANSİYELİNİ BİZLERE GÖSTERMEKTEDİR.

 

Pazarın büyüklüğü giderek artmakta ve internette hediyeci sitelerin azlığı Pazar payını büyütmektedir.

Hali hazırda Türkiyede bulunan 15.000 dükkan kişiye özel hediyeler ve yöresel hediyeler satmakta üretmektedir.

Ürünleri internetten satamamakta veya satışlarını istediği düzeye getirememektedir.

 Nedeni internet sitesinin yıllık masraflarının pahalı oluşu reklam bütçelerinin azlığı oysa bizim sitemiz yıllık 99 tl ve reklam anlaşmalarımız toplu olduğundan reklamlar bize daha ucuza gelmekte ve hedef kitleyi sitemize çekmekteyiz.

 Buda bizim siteye sadece hediye alacak insanların girmesiyle müşteri potansiyelinin artması demektir hem şehrindeki hediyeciden alışveriş imkanı hemde başka şehirlere kargo ile gönderme imkanı sunmaktadır buda çeşitliliği ve rekabati arttırark müşteriye kaliteli sunmak demek.

Neden Dükkan Açmalıyım?


Ürün Reklamlarından Yararlanın

Dükkanınızda yer alan ürünlere arama motorları ile entegreli reklam çalışmamızda yer veriyoruz. Böylece internetteki potansiyel müşteri adaylarınıza daha kolay ulaşabilir ve satış sayınızı artırabilirsiniz.


Sınırsız Ürün Listeleyin

Sınırsız ürün listeleme ile dükkan sahibi olmayan satıcılardan çok daha fazla ürünü ücretsiz olarak listeleyin, satış sayınızı artırın.


Ön Planda Olun

Hediye olarak verilen vitrin ve kategori vitrini özellikleri ile seçtiğiniz ürünlerde ek özellik ücreti ödemeden arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.


Arama Motoru Entegrasyonu

Ücretsiz* arama motoru reklam entegrasyonu ile hedef müşteri kitlenize ulaşmada reklam ağının da etkisinden yararlanabilir, satış sayınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.Kurumsal Görünün

Dükkanınız sizi diğer satıcılardan ayırır, kurumsal bir görüntü sunarak güven sağlar. Dükkanınıza isim verin, açıklama girin, dilerseniz logonuzu ekleyin
.

Ücretsiz arama motoru reklam entegrasyonu, ürünlerin stok ve fiyat durumu ile içerik kalitesi değerlendirilip uygulanmaya başlar.

 

 İSMMMO’nun raporuna göre, yıl sonunda yaklaşık 5 milyon kişi, 31 milyar liralık online alışveriş yapmış olacak. Her işlem başına 200 TL harcanıyor.

Türkiye'de online alışveriş her yıl katlanarak büyümeye devam ediyor. İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (İSMMMO) ‘Türkiye’de e-Ticaret’ adlı raporuna göre, son beş yılda üçe katlanan online ticaretin, online satın almalarda yaşanan büyük patlama nedeniyle önümüzdeki beş yılda da üç kat artması bekleniyor. Rapora göre 2013 yılı sonunda, yaklaşık 5 milyon kişi online ortamda 21 milyar TL’lik mal ve hizmet satın almış olacak. Bu kişiler, elektronik ticaret yoluyla her işlem başına ortalama yaklaşık 200 TL harcıyor.

Ayakkabı, mücevher, takı derken en çok ilgiyi online hediye siteleri görmeye başladı. Tüketici ihtiyacı ile şekillenen sektör bir boşluğu daha gayet iştahlı bir şekilde doldurmayı başardı. 

Biz Türklerin hediye alma alışkanlığı doğum günleri ve Anneler ve Babalar Günü Sevgililer günü Kadınlar günü Öğretmenler günü ile sınırlı gibi görünse de, hediye alma konusunda her geçen gün ‘daha kişiye özel’ hediyelerin talep edildiğini görüyoruz. Bunun için de ilk başvuru kaynağı internet ve online alışveriş siteleri oluyor.

IAB Türkiye Internet Ölçümleme Araştırması’nda yer alan 60 alışveriş sitesinin verileri özel günlere odaklı olarak analiz edildi ve hazırlandı. Aşağıdaki tabloda da görüldüğü gibi Real User sayısında ortalamanın üzerinde aşırı sapmalar yok ancak geçirilen süreler ve PV rakamları değişiyor. En önemlis’de Bu sitelerin fazlalaşmasıyla beraber hediye alım hacminin artması ve www.hediyealmarehberi.com la insanların kendi şehrindeki hediyecileri bularak veya başka şehirdeki hediyecilerden internet yolu ile sipariş vermesi hem fiyatta rakabet yapılarak en kaliteli ürüne kişiye özel hediyeye ulaşmış olacaklar.